Sztuka Improwizacji - logo

Zagraj co czujesz, zrozum co grasz

Kompleksowy kurs improwizacji gitarowej dla każdego

Zwięzłe lekcje krok po kroku – od zupełnych podstaw do zagadnień zaawansowanych

Podręcznik kursowy – niezbędne materiały zawsze pod ręką

Wspaniała społeczność – na naszym forum zawsze uzyskasz wsparcie


Profesjonalne podkłady - nagrane specjalnie na potrzeby kursu

Spotkania online, podczas których odpowiadam na wszystkie pytania

Nieograniczony czasowo dostęp do materiałów


Merytoryczne i pewne materiały– podparte fachową literaturą 

Darmowe aktualizacje – w przygotowaniu dodatkowe materiały i podkłady

Wspaniałe bonusy - dodatkowe materiały dostępne nieodpłatnie

Gitarzysto, Gitarzystko!

Czy chcesz...
  • Z łatwością grać solówki w dowolnej stylistyce?
  • Wiedzieć co i kiedy zagrać, grając samemu i z zespołem?
  • W końcu zacząć świadomie improwizować?
  • Zrozumieć fundamentalne zasady teorii muzyki?
  • Stopniowo zgłębiać coraz bardziej zaawansowane zagadnienia zaczynając jednak od zupełnych podstaw?
  • Uczyć się w dogodnym dla siebie miejscu i czasie?
  • Mieć nieograniczony czasowo dostęp do przystępnych materiałów do nauki?
  • Dołączyć do wspaniałej społeczności wzajemnie wspierających się gitarzystów?

Jeżeli odpowiedziałeś/aś twierdząco choć na jedno z powyższych pytań, gorąco zachęcam Cię do zapoznania się z informacjami o kursie Sztuka Improwizacji, gdyż przed Tobą wspaniała okazja do rozpoczęcia fascynującej muzycznej przygody.

Bonusy

Image

Kursowy podręcznik

To 123 stron dodatkowych materiałów w formacie PDF, dzięki którym zawsze będziesz mieć pod ręką potrzebne materiały.

Znajdziesz w nim również sporo dodatkowych ćwiczeń teoretycznych, które możesz wydrukować i wykonywać bez gitary, np. na wyjeździe. 


Fantastyczna społeczność

Ten kurs po prostu żyje! Dołączając do naszej załogi znajdziesz się w gronie wzajemnie inspirujących się gitarzystów, którzy dzielą się wzajemnymi spostrzeżeniami i uwagami. 

Na naszym kursowym forum wymieniliśmy już ponad 12 tysięcy wiadomości. Zero hejtu – tylko konkrety i dobra zabawa!


Image
ImageImageImage
Image

Nowa "Ścieżka praktyczna"

Choć w podstawowej treści kursu znajduje się masa wciągających ćwiczeń, uznałem że warto byłoby poświęcić jeszcze więcej uwagi improwizacyjnej praktyce.

Dlatego pracuję właśnie nad nową, dużą aktualizacją kursu, w ramach której pojawi się wiele podkładów i innych materiałów z udziałem ciekawych gości.

Wszystko po to, by jeszcze bardziej urozmaicić Wam improwizacyjne podboje. 

W przyszłości taka aktualizacja zapewne zostanie uwzględniona w cenie kursu. 

Opinie uczestników

W moim przekonaniu o kursie najlepiej są w stanie opowiedzieć jego uczestnicy. Poniżej znajdziecie kilka opinii osób, które już zdecydowały się na udział w Sztuce Improwizacji.

Robert "Drężmak" Drężek

(m.in. Luxtorpeda, Arka Noego, 2Tm 2,3)

"W dobie tysięcy filmików na YouTube, gdzie można się uczyć różnych aspektów gry na gitarze w sposób bardzo chaotyczny i nieuporządkowany (...) ten kurs jest bardzo dobrze usystematyzowaną wiedzą na temat tego jak wejść w świat dźwięków wydobywanych na gitarze i to dźwięków świadomych."

Artur

"Uwierzcie mi, że łatwiej przebiec maraton po pięćdziesiątce, niż zostać gitarzystą. Bardzo, bardzo pomoże w tym Szymon i jego kursy. Od trzech lat ćwiczę i uczę się grać na gitarze, a w zasadzie jak zostać gitarzystą. Polecam! Nie ma lepszej drogi."


Jarek

"Dzięki temu kursowi uwierzyłem, że improwizacji na gitarze mogę się nauczyć właśnie ja – zwykły śmiertelnik i gitarzysta amator. (...) Odkąd ćwiczę z Szymonem zrobiłem największe postępy w grze na gitarze. (...) Z całego serca polecam i rekomenduję kursy gitarowe Szymona Chudego."


Marcin

"Przed kursami potrafiłem grać ogniskowe akordy oraz znałem opalcowanie pentatoniki i skal modalnych (...) potrafię już stworzyć i nazwać akordy, wypowiedzieć się muzycznie w postaci improwizacji solowej, potrafię nazwać każdy dźwięk ze skali"


Paweł

"Myślę, że te kursy będą wartościowe dla każdego gitarzysty, niezależnie od tego jaki gatunek muzyczny preferuje — od jazzu po bardziej ostre brzmienia."


Tomek

"To nie lada sztuka improwizować, to nie lada sztuka zrobić taki kurs dlatego bardzo zachęcam. Sam jestem uczestnikiem tego kursu i nauczyłem się wiele rzeczy (...)"


Boguś

"Jestem kursantem Szymona od mniej więcej roku. Od tego czasu zauważyłem bardzo duży wpływ kursu na moją grę. (...) Szymon bardzo dobrze tłumaczy nawet trudne zagadnienia, nie ma pytań bez odpowiedzi, w zasadzie każdy temat jest wyczerpany, nic nie jest zostawiane na później. Każda lekcja rozwija poprzednie zagadnienia, a jeżeli naprawdę nie wiemy czegoś to zawsze możemy zapytać na forum :)"

Podsumowanie

System

Treść kursu została ułożona tak, by można było przerobić ją krok po kroku, zaczynając od dowolnego miejsca.


Wiedza

Merytorycznie dopracowane materiały wideo, podzielone na moduły zawierające zwięzłe lekcje tematyczne.


Praktyka

Większość lekcji kończy się zadaniami domowymi, abyś zawsze wiedział/a jak i nad czym pracować.


Wsparcie

Jesteś w stałym kontakcie ze mną i innymi kursantami, z którymi możesz wymieniać się pytaniami, radami, nagraniami.


Informacja zwrotna

Chcesz wiedzieć, czy idziesz w dobrym kierunku? Wrzuć swoje nagrania na kursowe forum, a otrzymasz konstruktywne opinie.


Spotkania online

W ramach kursu będziemy organizowali spotkania na żywo, które zostaną zapisane, gdybyś chciał/a do nich wrócić.


Materiały

Możesz pobrać wszystkie niezbędne materiały, podkłady oraz lekcje w formacie audio.

Elastyczność

Kurs nie wymaga Twojej obecności w konkretny dzień i o konkretnej porze. Lekcje możesz przerabiać w dowolnym momencie i w dowolny sposób.

Bonusy

Będziesz mieć dostęp do wielu materiałów bonusowych dodanych przed i w trakcie kursu.
Wszystkie materiały zawierają bliskie ujęcia i pomocne animacje, które pomogą Ci lepiej zrozumieć omawiane zagadnienia.

Oferta

Cena

Nim moje kursy ujrzą światło dzienne są przygotowywane długimi miesiącami w oparciu o lata doświadczeń, jak i setki ankiet przeprowadzanych pośród odbiorców GuitarWay. Są również nieustannie udoskonalane i rozwijane. To, w połączeniu z dużymi inwestycjami w sprzęt i infrastrukturę, pozwala mi zaoferować bezkonkurencyjną jakość materiałów.

Chcąc przerobić cały zakres materiału, wchodzącego w skład kursu, w ramach lekcji indywidualnych ze mną, potrzebowalibyśmy kilku lat regularnych spotkań. Kosztowałoby to od kilku do kilkunastu tysięcy złotych, w zależności od poziomu kursanta.

Dlatego bardzo się cieszę, że w ramach tej oferty, mogę zaoferować Ci nieograniczony dostęp do kursu, wraz ze wszystkimi materiałami, które zostaną dodane do niego w przyszłości, w cenie zbliżonej do miesięcznego czesnego dobrej, prywatnej szkoły muzycznej:

Koszt dostępu do kursu Sztuka Improwizacji

to 499 złotych.

Rozumiem, że kwoty te mogą wydawać się dosyć spore, szczególnie jeśli gitara jest wyłącznie Twoim hobby. Jednakże działanie według skutecznej i sprawdzonej metodyki, która oferuje kurs Sztuka Improwizacji, z pewnością oszczędzi Ci mnóstwo czasu i frustracji oraz pozwoli uniknąć złych nawyków.

Jedyna edycja w tym roku!

A teraz bardzo ważna kwestia. Wiesz już, że Sztuka Improwizacji to kurs interaktywny, w którym masz wsparcie, na każdym etapie pracy. Dlatego zapisy otwieramy raz w roku.

Zapisy na Edycję 2021 potrwają do środy 12 maja 2021. Dlaczego wydłużyłem termin zapisów?

Tuż po ich zamknięciu nie będzie już możliwości dołączenia do grona kursantów.

Zapisy zamykamy za:

Nie warto więc czekać z zapisami do ostatniej chwili, gdyż możesz je po prostu przegapić 🤗

KUP TERAZzacznij działać od razu!
Image
Image

Często zadawane pytania

Zapisy na tegoroczną edycję Sztuki Improwizacji miały potrwać do 5 maja. Dostałem od Was całkiem sporo wiadomości z prośbą o przesunięcie terminu, bo długi weekend, bo czekacie na wypłatę, bo nie mieliście czasu się realnie zastanowić, bo macie jeszcze kilka pytań.

W historii moich kursów online wydłużenie terminu zapisów miało miejsce tylko raz, gdy przez problemy z pośrednikiem obsługującym płatności wiele poprawnych transakcji zostało anulowanych.

Tym razem zdecydowałem się jednak przymknąć oko i wyjść na przeciw Waszym sugestiom, gdyż faktycznie – okres majowego weekendu mógł nie być najlepszym czasem na prowadzenie tego typu akcji 😊

Termin zapisów rozszerzamy o dodatkowy tydzień. Potrwają one więc do 12 maja 2021 roku. Jest to termin absolutnie ostateczny, po którym kolejna możliwość wejścia na pokład pojawi się dopiero w 2022 roku. 

Dla osób, które już zdecydowały się wejść na pokład nic się nie zmieni. 6 maja robimy ceremonię powitalną, którą 13 maja powtórzymy raz jeszcze dla osób, które dołączyły w międzyczasie 🤗

Zapisy na tę edycję potrwają do środy 12 maja 2021 r. Tuż po ich zamknięciu nie będzie już możliwości dołączenia do grona kursantów.

Nie warto więc czekać z zapisami do ostatniej chwili, gdyż możesz je po prostu przegapić 🤗

Klikając w poniższy przycisk możesz przejść do zamówienia.

KUP KURSjedyna edycja w tym roku ·
zapisy tylko do 12 maja

Zapisy zamykamy za: